OnyX

OnyX Mac için

Mac'iniz için kapsamlı bakım

OnyX OS X için basit ama inanılmaz derecede güçlü bir bakım ve optimizasyon aracıdır. Bu versiyonun sadece Mountain Lion için olduğunu unutmayın. OS X 10.2 için alternatif indirmeler var, 10.3 , 10.4 , 10.5 ve 10.7. Onyx tamamen... Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Mac'inizin tüm yönlerini temizler ve optimize eder
  • SMART ve diskin yapısını doğrular
  • Derinlemesine temizlik
  • Kullanımı kolay

DEZAVANTAJLAR

  • Bazı işlemler zaman alabilir
  • OS X'in her sürümü farklı bir OnyX gerektirir
  • Temel arayüzü

Mükemmel
9

OnyX OS X için basit ama inanılmaz derecede güçlü bir bakım ve optimizasyon aracıdır. Bu versiyonun sadece Mountain Lion için olduğunu unutmayın. OS X 10.2 için alternatif indirmeler var, 10.3 , 10.4 , 10.5 ve 10.7.

Onyx tamamen ücretsizdir ve Mac'inizi temiz tutmanıza ve mükemmel çalışma düzeninde tutmanıza yardımcı olur. OnyX'i ilk kez çalıştırdığınızda, hatayı önlemek ve hatanın yapısını analiz etmek için diskinizin SMART durumunu doğrular. Her eylem iyi açıklanmıştır ve OnyX de emin olmadığınız bir şey için bir yardım kılavuzu içerir.

OnyX, Dock, Exposé'yi kontrol etmek için bir dizi parametre belirlemenizi sağlar. iTunes ve Spotlight. Sistem, kullanıcı ve yazı tipleri dahil dosyalarınızı tamamen temizlemede en etkili olanıdır. Diğer tüm uygulamaların, yapılması gereken tüm görevleri yerine getirmesini sağlamak için kapalı olduğundan emin olmanız gerekir. OnyX'teki otomasyon bölümü sürücünüzü korumanıza, yeniden oluşturmanıza ve temizlemenize izin verir.

Açıkçası, bu işlemlerin bir kısmının gerçekleştirilmesi biraz zaman alacak. Ancak Mac'inizin daha sonra çalıştığı şekilde bazı önemli gelişmeler görmelisiniz. Onyx için tek dezavantajı çok temel olan genel arayüz ama mükemmel bir uygulama için küçük bir dezavantajı.

OnyX etrafında olması çok kullanışlı bir uygulamadır. Mac'inizin her zaman temiz ve düzenli olmasını sağlar. Ve hepsinden önemlisi, tamamen ücretsizdir.

Yeni uygulama AppleScriptObjC'de şimdi geliştirildi

Değişiklikler

  • Yeni uygulama AppleScriptObjC'de şimdi geliştirildi

mac için Yardımcı Öğeler ve Araçlar en fazla indirilenler

OnyX hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×